Badmintonové turnaje
 
MČRN  1.-2.10.2011

Mistrovství České republiky v badmintonu neregistrovaných hráčů 2011 v Opavě
První říjnový víkend (1. + 2. 10. 2011) se v opavském Tenis centru odehraje velký celostátní turnaj neregistrovaných hráčů, z jehož vítězů vzejdou první mistři republiky v badmintonu neregistrovaných v kategorii dvouhry mužů a žen. Soutěž se bude hrát na 12-ti kurtech (ženy v badmintonové hale, muži na 8 kobercích v hale tenisové), startovat mohou jen hráči a hráčky, kteří nikdy nebyli registrovanými členy žádného badmintonového svazu (ani zahraničního) a nezúčastnili se tudíž žádné soutěžní akce svazem pořádané.
Kompletní informace o turnaji, propozice i seznam přihlášených, najdete na webu mistrovství www.mcrn.cz.
 
 
Základní sobotní část turnaje bude losována programem Švýcar. Informace a demoverze na webu http://losovani.wz.cz.
 
MČRN 2011 se odehraje plastovými míčky Yonex Mavis 350 Yellow (modrý proužek). Nejvýhodněji je nakoupíte v e-shopu ZDE (www.sportobchod.cz).
  
 
 
 
Červnový turnaj GP Bad (KFT MČRN 2011)
IV. ročník červnového turnaje ze seriálu Grand Prix Bad Opava se uskutečnil v Tenis centru Opava v sobotu 11. června 2011. Ve velice kvalitní konkurenci se bojovalo nejen o body do Gran Prix Bad Opava, ale také o účast na Mistrovství ČR neregistrovaných hráčů za Moravskoslezský kraj. O 9 postupových míst se utkalo 32 mužů, v soutěži žen si právo startu ze sedmi účastnic vybojovaly 4 nejlepší. Zvítězili Martin Sýkora (Opava) a Blanka Fojtášková (Ostrava), oba prošli soutěží zcela suverénně bez ztráty setu a jistě budou patřit k favoritům říjnového mistrovského klání.
Konečné kompletní výsledky: muži    ženy
 
Novinka - badmintonová raketa Yonex Voltric 70

 

| More

   Copyright Ing. Milan Selingr (c) 2008-2011


.